Google

Spolupracujeme s www.techno.cz
Doporučujeme navątívit

Úterý - 6. prosince 2011

Béla En 6.1.2012 v Liberci !

V lednu se máte na co těšit. Do Libereckého klubu Vlak totiž dorazí přední český DJ, moderátor, RadioJockey BÉLA EN. O support se postárá Liberecká deep houseová špička SANNY & ANDREW J. Další na řadě je neméně nadaný SHARK8 se svým dirty house setem. Dále oblíbený electro dj MINT z Trash Time crew a jako předskokan celé párty se představí houseový dj JOSHUA.
Celou akci bude provázet live projekce na 3 plátna by VJ WA.
Adresa události: HOUSE TRAIN

Shark8

Čtvrtek - 30. června 2011

Supersonic Electronic open air

Pokud v pátek 8.7.2011 nebudete mít co na práci, mám pro vás návrh, jak příjemně strávit páteční odpoledne a noc. V prostoru na Skalce u Chlumce nad Cidlinou se bude konat druhý ročník free akcičky Supersonic Electronic, kde uslyšíte všechno možné od house přes psytrance až po tekno. Začátek akce je naplánován na 16.hodin a konec v sobotu ráno v 6. V areálu je možnost přespat, k dispozici bude bar i občerstvení a vstup je zdarma. Více info na facebooku.
sanny

Středa - 23. března 2011

SCHOOL OF SOUND vol. 2

Již příští pátek 1.dubna v libereckém klubu Faux Pas (Na Rybníčku 387) vypukne druhý díl. techno & electro párty s názvem School Of Sound. Tentokrát dorazí jablonecká legenda dj Daho a navíc to bude oslava narozenin Shark8:) Přijďte se pobavit, budeme se těšit. "CBS PROD".

Aby jste si mohli udělat přibližný přehled co vás bude čekat za skotačiny, přikládáme aktuální sety účinkujících djs:

Daho

-
Shark8
Shark8
-
Sanny
-
Andrew J.
-
Joshua
-
Sirdaman
Sirdaman 2

Shark8 (CBS)

Pondělí - 8. listopadu 2010

Skilful Handz již 18. listopadu

Přijďte si poslechnout severočeské šikovné ruce! :)
Ve čtvrtek 18. listopadu se na vás budeme těšit v libereckém klubu Vlak. Svojí zručnost vám bude předvádět mistr zlomeného breaku a dobré nálady chrastavský dj Jeny. Jako další se vám představí liberecký dj Jake se svojí zvučnou breakbeatovou masáží, která vás bude hypnoticky lákat k tanci. Druhou polovinou večera vás povede liberecký dj Shark8. Jeho záliba v electro/techno zvuku vás jistě nenechá jen tak v klidu sedět. A nakonec vás čeká pořádná tancovačka, protože až se za gramofony postaví dj Matroxx rozhodně vám svým drum´n´bassovým mixem učaruje. :) Takže nezapomeňte, 18.listopadu od 20:00 v klubu Vlak na harcovských kolejích, blok A.
:)

Shark8

Pondělí - 6. září 2010

Shotgun 2010 Benefice

Když jsme byli nuceni oznámit konec příprav na dvoudenní festival a rozhlíželi se okolo sebe po té zkáze, která postihla Hrádek nad Nisou, bylo nám jasné, že přestože nebylo možné dotáhnout do konce festival, jistě dokážeme využít část zbytkové energie z tohoto projektu a přetavit jej v benefiční open air.

sanny

Středa - 11. srpna 2010

Shotgun festival 2010 je zrušen

Mnozí jistě sledovali se zatajeným dechem, co se to děje v Severních Čechách. Mohutné přívalové srážky a rozvodněné říčky, řeky a potoky smetly vše, co jim stálo v cestě. Bohužel jim v cestě stál i náš Hrádek nad Nisou včetně areálu kempu Kristýna.

Monotype

Neděle - 4. července 2010

Nová akce v Pekelných dolech

Jakožto hlavní pekelník si Vás všechny dovoluji pozvat na super mejdan s velmi krutou a nevšední tématikou! Místo je přímo ideální, na takový mejdan, a to v pekelných dolech !! ti kdo vědí mi dají určitě za pravdu. Hlavní dj vystoupí Dj Kaisersoze, proslavený pořádáním těch nejvíc pekelnejch akcí jako byli Orion hall v Brně .. a doprovázen Djem Yanotou, Djem Efectivem a Djem Dittcorem !!!
Efectiv

Neděle - 25. dubna 2010

DJ Fun - nový mix

Dj Fun přichystal nový deep mix ke stáhnutí, který nahrál v ústeckém Jose baru, kde měl svou rezidentní noc. Mix plný deephouseových pecek i rytmických tanečních věcí si rozhodně nenechejte ujít, pokud máte rádi klasickou house music. Doporučuju!

sanny

Čtvrtek - 11. března 2010

House music tento pátek v Corsu

V pátek ožije kutnohorský Dj bar Corso house music rytmy. Neúnavný promotér DJ Fragaton si pro vás připravil další díl jeho noci Electrsexox, jehož podtitul tentokrát zní Ghostbusters. Ale nebojte, žádné duchy a s nimi spojené obavy nečekejte. Čekejte maximální příliv pozitivní energie v podání hosta - DJe Funa, kterého dále podpoří Sanny a Andrew Matta. Startuje se ve 22:00. See ya!

sanny

Pátek - 5. února 2010

Sonique dnes večer ve Woku

Dnes večer v jabloneckém klubu Woko proběhne zajímavá akce. Potvrzená jména: ATOMIC HOOLIGAN (UK), D.MIT.RY (Praha), LES CACTUS (aka Mint & Skyflare, JBC , IMPSQUAD), Z-KAT (UK/electrostimulation.com) DJ ZAK (303 FM, JABLONEC HIPHOP LEGEND), DAROOT + HAJNATOR (EXPERIMENTAL CABARET, LIBEREC), ANDREW N! + special guests:) Vstup na party je 50/80 Kč.

Skyflare

DJ Fragaton a jeho nový set

DJ Fragaton nelenil a namíchal pro vás nový set plný starých a klasických pecek z let 90.tých. Současně toto promo berte jako pozvánku na další díl electrsexox.cz night, která tentokrát ponese podtitul Ghostbusters a jako hlavní host na ní vystoupí DJ Fun. Akce proběhne 12.3 v Corso baru v Kutné hoře.

sanny

Zobrazit

Aktuální akce:
Nepřehlédněte:
Anketa:

Baví vás ještě chodit na párty?
Fotoreporty:
19.12.2009 - Boombata
Náhled fotoreportu
Faux Pas Liberec
Sanny
[ Zobrazit fotoreport ]
11.12.2009 - Vánoční houska
Náhled fotoreportu
Peklo Varnsdorf
TiNNa
[ Zobrazit fotoreport ]
05.12.2009 - Together & Karneval
Náhled fotoreportu
Event & Turn off HK & Turnov
TiNNa
[ Zobrazit fotoreport ]
20.11.2009 - Boombaata
Náhled fotoreportu
Corso bar Kutná Hora
Lukáš Bečán
[ Zobrazit fotoreport ]
26.06.2009 - Lava House
Náhled fotoreportu
Suterén Lounge Šumperk
Sanny
[ Zobrazit fotoreport ]
25.06.2009 - Unplugged
Náhled fotoreportu
Bukanýr Praha
TiNNa a spol.
[ Zobrazit fotoreport ]
12.06.2009 - Deephouse lounge
Náhled fotoreportu
Jose bar Usti n/L
TiNNa
[ Zobrazit fotoreport ]
06.06.2009 - B day party
Náhled fotoreportu
Faux Pas Liberec
TiNNa
[ Zobrazit fotoreport ]